VILNIAUS ARKIVYSKUPIJOS KATECHETIKOS CENTRAS
Aušros Vartų g. 12, Vilnius LT-01303
Įm. kodas 300521472; PVM mokėtojo kodas LT 100006365010
Tel., Faks.: +370 5 212 5077
Mob. tel.:+370 670 21492, +370 674 84937
El. paštas: katechetikoscentras@gmail.com
Darbo laikas: 9.00-13.00, 14.00-17.00
|

Religinis ugdymas » Konkursai » 2015 m. 4 kl. mokinių viktorinos ,,Esu katalikas – apdovanotas pašaukimu“ rezultatai

2015 m. 4 kl. mokinių viktorinos ,,Esu katalikas – apdovanotas pašaukimu“ rezultatai

 

 

Nr.

Švietimo įstaiga

Mokytojai

Šventasis

Taškai

  1.  

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija

Julija Vinciūnienė

Šv. Jonas Paulius II

110

  1.  

Vilniaus „Genio“ pradinė mokykla

Dovilė Sabaliauskienė

Pal.  Mykolas Giedraitis

101

  1.  

Vilniaus „Žiburio“ pradinė  mokykla

Vida Kuldienė

Šv. Kazimieras

100

  1.  

Vilniaus  „Ryto“ progimnazija

Lina Aleškevičiūtė

Pal. J. Matulaitis

97

  1.  

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija

Danutė Labutienė

Šv. Bernadeta Subiru

97

  1.  

Vilniaus Filaretų pradinė  mokykla

1 komanda

Dalia Dambrauskaitė

Šv. Pranciškus

96

  1.  

Vilniaus Jeruzalės mokykla

Viktorija Ščurovskaja

Šv. Kazimieras

95

  1.  

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla

2 komanda

Sigita Narkeliūnaitė

Šv. Pranciškus

94

  1.  

Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija

Giedra Umbražiūnienė

Šv. Kazimieras

88

  1.  

Vilniaus Filaretų pradinė  mokykla

2 komanda

Dalia Dambrauskaitė

Šv. Kazimieras

87

  1.  

VšĮ Vilniaus „Versmės“ katalikiškoji gimnazija

Gabrielė Motiejūnienė

Šv. Kristoforas

86

  1.  

Vilniaus Filaretų pradinė  mokykla

3 komanda

Dalia Dambrauskaitė

Šv. J. Bosko

84

  1.  

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras

Šarūnė Meškuotienė

Šv. Mikalojus

84

  1.  

Druskininkų sav. Viečiūnų pagrindinė mokykla

ses. Tatjana Lazarenko

Šv. Monika

83

  1.  

Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazija 1 komanda

Jolanta Šalkauskaitė

Šv. Jonas Paulius II

82

  1.  

Vilniaus r. Mickūnų vidurinė mokykla

Romualda Lapševič

Šv. Maksimilijonas Kolbė

82

  1.  

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla

1 komanda

Sigita Narkeliūnaitė

Šv. Kazimieras

80

  1.  

Vilniaus r. Buivydžių vidurinė mokykla

Ses. Olga Čepukoit

Šv. Maksimilijonas Kolbė

80

  1.  

Vilniaus darželis-mokykla „Žiburėlis“

Violeta Jankauskienė

Šv. Teresėlė

78

  1.  

Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinė mokykla

Jūratė Vaitkuvienė

Šv. J. Bosko

77

  1.  

Vilniaus A. Kulviečio vidurinė mokykla

Valentina Baltuškonienė

Šv. A. Bobola

77

  1.  

Pradinė mokykla „Žiniukas“

Šarūnė Meškuotienė

Šv. Martynas

75

  1.  

Vilniaus  „Ryto“ progimnazija

Agota Rimkutė

Šv. R. Kalinauskas

72

  1.  

Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus vidurinė mokykla

Danuta Sobol

Šv. Jonas Boskas

71

  1.  

Vilniaus r. Visalaukės mokykla- daugiafunkcis centras

Andrej Aškelovič

Šv. Kazimieras

71

  1.  

Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazija 2 komanda

Jolanta Šalkauskaitė

Šv. Pranciškus

69

  1.  

Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija

Ses. Liudmila Tichutina

Šv. Stanislavas Kostko

69

  1.  

Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija

Rasa Arslan

Šv. Jonas Pauliu II

68

  1.  

Švenčionių pradinė mokykla

Birutė Stulgaitytė

Šv. Juozapas

67

  1.  

Vilniaus „Medeinos“ pradinė mokykla

Jolanta Šalkauskaitė

Pal. J. Matulaitis

66

  1.  

Švenčionių r. Pabradės „Ryto" gimnazija

Gražina Gricevičienė

Šv. Pranciškus

62

  1.  

Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

2 komanda

Sigutė Čepaitė

Šv. Kazimieras

57

  1.  

Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokykla

Ivona Makovska

Šv. Pranciškus

56

  1.  

Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija

1 komanda

Sigutė Čepaitė

Šv. Kristoforas

54

  1.  

Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla

Ses. Liudmila Tichutina

Pal. Boleslava Lament

54